Op. Dr. Evrim Durmaz - Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı kısmına

AMELİYATSIZ BURUN ESTETİĞİ-BURUN İP UYGULAMASI


Burun ip uygulaması; ameliyat korkunuz varsa, daha düşük maliyet ve düşük risk arıyorsanız, işe çabuk dönmeniz gerekiyorsa, burun ucu düşüklüğünüz ve/veya burun kemeriniz var ve şeklinden memnun değilseniz, estetik burun ameliyatı geçirdiniz ve tekrar ameliyat olmak istemiyorsanız burun ip uygulaması sizin için bir çözüm olabilir.


Burun ip uygulaması ameliyatsız burun estetiği yöntemidir. FDA onaylı ve CE sertifikalı yeni nesil, ithal, 4 boyutlu ipler aracılığı ile burnunuza yeniden şekil vermek ve profilinizi daha güzel hale getirmek mümkündür. Materyal olarak Polidiaksanon ihtiva etmektedir. Polidiaksanon yıllardır farklı cerrahi alanlarda güvenle kullanılmaktadır. Ancak burun uygulamasında 4 boyutlu ve kılçıklı yapıda özel ipler kullanılır. 360 derece sarmal yapısı ile güçlü çekme etkisi yaratıp etkin bir düzeltme sağlar.
Kimlere uygulanabilir?


18 ile 65 yaş arası genel sağlık durumu iyi olan herkese kullanılabilir.


Nasıl uygulanır?


Lokal anestezi altında uygulanır. Burun uç kısmında bir iğne ucu ile giriş noktası belirlenir. Özel uygulama uçları aracılığı ile ipler yerleştirilir. Burun son şekli verilerek işlem sonlandırılır. Yara izi ile travma olmayan minimal girişimsel bir işlemdir. İşlem süresi 15-20 dakikadır. İşlemden hemen sonra günlük hayata dönülebilir.


SONUÇ:


Kısa süreli, lokal anestezi ile güvenli ve etkin bir burun değişikliği düşünüyorsanız burun ip uygulaması beklentilerinizi karşılayacaktır.


Detaylı bilgi ve ücretsiz muayene için bizi arayabilirsiniz.© 2018

Tüm Hakları Saklıdır.

ˆ Sayfanın başına dön

İletişim

Evrim Durmaz - DoktorTakvimi.com